O nas

Dietetyk

Beata

Magister dietetyki, studia wyższe ukończyła na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dietetyka była dla niej wyborem nie tylko zawodowym, ale przede wszystkim życiowym. Nie wyobrażała sobie innego zajęcia dla siebie. Swoje przemyślenia i przepisy publikuje od lat na stronie Z Pamiętnika Dietetyka, której jest współautorką. Zaowocowało to napisanem poradnika dla osób zmagających się z chorobą refluksową przełyku. Na swoim koncie ponadto ma sporo artykułów o tematyce żywieniowej i wystąpień na konferencjach i warsztatach.

W ProDiet Beata zadba o ułożenie dla Was różnorodnego, zdrowego i zbilansowanego menu oraz kontrolowaniem, by przygotowywane dla Was posiłki spełniały założenia Waszych planów dietetycznych, tym samym przybliżając Was do wymarzonego celu!

logo cateringu ProDiet i zadowolona kucharka próbująca danie w kuchni
logo cateringu ProDiet i kucharz siekający warzywa

szef kuchni

Michał

Bezapelacyjnie, kucharz z pasją! Zadba o to, by dieta była dla Was smaczną i zdrową przygodą. Z pełną dbałością o produkty przygotowywać będzie dla Was smaczne i niepowtarzalne dania.

Gotowanie dla naszego Kucharza to nie tylko zawód, ale i pasja! Michał posiada unikalny dar komponowania produktów w sposób, który dostarczy Wam wielu doznań kulinarnych, będzie dietetycznie, pysznie i kolorowo- jak deklaruje. Swoje doświadczenie od lat zdobywał w jednym z warszawskich cateringów dietetycznych. Ma dużą wiedzę na temat produktów i sposobów obróbki technlogicznej dań. W życiu kieruje się zasadą: jak coś robić, to dobrze i do końca! ProDiet podpisuje się pod tym bezdyskusyjnie!

Możesz nas znaleźć również tutaj

Zobacz nasze najnowsze wpisy, nie zapomnij nas obserwować!

Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką Prywatności